Pohár zůstává na AGRU

13. 9. 2019
Umístili jsme se na 1. místě na tradičním sportovním klání zemědělských fakult a obhájili tak loňské prvenství

Tým AF MENDELU se v pátek 13. 9. 2019 zúčastnil již tradičního sportovního klání „Souboje zemědělských fakult“ ČR i SR, který jsme letos i organizovali.

Tentokrát to bylo v disciplínách jako je volejbal, nohejbal, fotbal a florbal. Nechyběla ani pivní štafeta a běh v rybářských holikách (tzv. prsačkách Smějící se).

Mezi sebou se utkaly tyto týmy studentů a zaměstanců:

• Zemědělská fakulta – Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích.
  • Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov – Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.
  • Agronomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně.

Na Agronomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně tak zlatý putovní pohár zůstává resp. i dalších 365 dní bude zdobit kancelář děkana.

Velké poděkování patří především všem zúčasněným sportovcům, fanouškům, podpůrnému Týmu století, Správě kolejí a menz, Centru sportovních aktivit a v neposlední řadě klubu GREEN.