• Aktuální informace studijního oddělení AF na měsíc únor 2021
  • Potvrzení o studiu v elektronické podobě – NÁVOD
  • Aplikace Kontaktní centrum v UIS a nový způsob podání žádostí na studijní oddělení:
    • Tato aplikace vytvořená v UIS umožňuje maximálně možnou komunikaci mezi studentem a studijním oddělením elektronickou formou.
    • Žádosti a formuláře Kontaktního centra jsou v UIS: osobní administrativa -> portál studenta -> kontaktní centrum -> hledám řešení.
    • V každé žádosti je uvedeno, jakou formou má být žádost podána.
    • Většina žádostí z nabídky je podávána elektronicky a nebude již akceptováno podání žádosti mimo uvedenou aplikaci, tj. pouze podáním žádosti v papírové podobě.
    • Pokud je po elektronickém podání žádosti třeba žádost vytisknout, podepsat a doručit na studijní oddělení, preferujte zaslání podepsané a oskenované žádosti přílohou e-mailu studijní referentce daného programu/oboru. Případně je možné vytištěnou a podepsanou žádost zaslat poštou na adresu studijního oddělení nebo vhodit do schránky u dveří studijního oddělení fakulty.

Dotazník studentům MENDELU k hodnocení míry spokojenosti se službami poskytovanými Studijním oddělením AF

Informace o způsobu platby

Potřebuji ke studiu