Zrušení promocí a převzetí diplomů

1. 10. 2020
Na základě aktuální epidemiologické situace v České republice a na doporučení vedení univerzity rozhodlo vedení Agronomické fakulty o zrušení říjnových promocí absolventů bakalářských i navazujících magisterských studijních programů roku 2020.

Vážená absolventko, vážený absolvente, 

vydáváním potvrzení o absolvování studia ihned po úspěšném vykonání státní závěrečné zkoušky a dvojím posunutím termínu promocí jsme se snažili jejich konání v tradiční podobě zrealizovat, avšak z výše uvedených důvodů to nebylo a není ani v nejbližší době možné, a další odsouvání termínu jsme již neshledali za vhodné, ač je nám to velice líto. 

 

Diplom si můžete převzít na studijním oddělení AF u příslušné studijní referentky (dle oboru absolvovaného studia) od 6. do 22. října 2020 v době úředních hodin. Úřední hodiny studijního oddělení AF pro říjen 2020 naleznete na webu https://af.mendelu.cz/24868-studuji. Pro pracující absolventy jsou k dispozici i mimořádné (prodloužené) úřední hodiny: 

  • V úterý 13. a 20. října 2020 od 14:00 do 17:00 pro absolventy navazujícího magisterského studia – diplom bude k převzetí u studijní referentky Bc. Sobolové. 
  • Ve čtvrtek 15. a 22. října 2020 od 14:00 do 17:00 pro absolventy bakalářského studia – diplom bude k převzetí u studijní referentky Ing. Kalhotkové (dříve Syrové) a Ing. Schönové (dle oboru absolvovaného studia). 
  • V případě nutnosti si mohou absolventi dohodnout s příslušnou studijní referentkou individuální termín převzetí diplomu. 

 

Za celé vedení Agronomické fakulty Vám přeji mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a pevné zdraví! 

 

S pozdravem 

 

Vojtěch Kumbár

proděkan pro vzdělávací činnost

 

Více aktualit

Všechny aktuality