Seminář nejen pro Zelené firmy

27. 9. 2016
Sedmý ročník semináře, který se uskuteční v prostorách Mendelovy univerzity ve čtvrtek 20. října 2016.

Zpětný odběr výrobků jako příležitost pro efektivitu společností – to je stěžejní téma letošního sedmého ročníku Semináře nejen pro Zelené firmy, který se v prostorách Mendelovy univerzity uskuteční ve čtvrtek 20. října 2016.

V rámci přednášek se odborníci z řad akademických pracovníků, z oblasti odpadového hospodářství a zpracovatelů elektroodpadu zaměří na přínos zpětného odběru pro firmy, na problematiku využitelnosti drahých kovů v elektroodpadu či na vybrané méně běžné systémy svozu komunálního odpadu.

Seminář pořádá Agronomická fakulta MENDELU ve spolupráci s akciovou společností REMA Systém.

Tisková zpráva ke stažení zde: TZ_Sedmy_rocnik_Seminare_nejen_pro_zelene_firmy.pdf

Název: Semináře nejen pro Zelené firmy

Téma semináře: Zpětný odběr výrobků – příležitost pro efektivitu společností