Konference KOKA 2019

12. 9. 2019
11. – 13. září 2019, v LedniciL. mezinárodní vědecká konference českých a slovenských univerzit a institucí zabývajících se výzkumem motorových vozidel a spalovacích motorů

KONFERENCE KOKA 2019 11. – 13. září 2019

L. mezinárodní vědecká konference českých a slovenských univerzit a institucí zabývajících se výzkumem motorových vozidel a spalovacích motorů

 

Ústav techniky a automobilové dopravy Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně si Vás dovoluje pozvat na L. mezinárodní vědeckou konferenci českých a slovenských univerzit a institucí zabývajících se výzkumem motorových vozidel a spalovacích motorů konanou pod záštitou děkana Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Pavla Ryanta, Ph.D.

Mezinárodní konference je věnována výzkumným pracovníkům ústavů a institucím zabývajících se výzkumem v oblasti motorových vozidel a spalovacích motorů, jakožto i pro všechny odborníky v oblasti automobilového výzkumu, vývoje, výroby nebo studentům a dalším zájemcům.

Plenární zasedání společně s konferencí bude představovat výzkumné a vývojové činnosti univerzit a dalších vědeckých institucí. Konference poskytne možnosti výměny aktuálních informací a zkušeností v oblasti spalovacích motorů a automobilového průmyslu.

 

viz. http://www.utad.cz/koka-2019/

Více aktualit

Všechny aktuality