Dny otevřených dveří na Agronomické fakultě MENDELU 2022

Kdy: 7. 1., 21. 1. a 4. 2. 2022, začátek vždy v 10:00 h
Kde: univerzitní areál MENDELU, Zemědělská 1, Brno, budova Q, posluchárna Q 01

Harmonogram (shodný pro všechny termíny):

10:00-11:00 h setkání s garanty jednotlivých programů v posluchárně Q 01
11:00-12:30 h prohlídka výukových prostor Agronomické fakulty

Seznámíte se s nabídkou studijních programů a specializací, studijními plány a podmínkami přijímacího řízení, dále pak s možnostmi studia v zahraničí a se studentským životem na fakultě.

Součástí setkání bude i prohlídka výukových prostor AF – jednotlivých učeben, laboratoří, potravinářských poloprovozů, skleníků a technických zkušeben.

V případě zhoršení epidemiologické situace se Dny otevřených dveří přesunou do online prostředí. Odkaz pro připojení k živému vysílání zveřejníme za daných podmínek v předstihu, a to zde na webu AF v sekci Aktuality a také na sociálních sítích AF (FB a IG @af.mendelu).

Sledujte, prosím, aktuální informace před konáním akce.

FB události DOD AF 2022:
7. 1. 2022: zde
21. 1. 2022: zde
4. 2. 2022: zde

Aktualizace 19. 1. 2022

Vzhledem k současné epidemické situaci budeme po všech návštěvnících před vstupem do posluchárny Q01 vyžadovat doklad o bezinfekčnosti (očkování, prodělání nemoci, PCR test). Doklad o bezinfekčnosti budeme kontrolovat prostřednictvím mobilní aplikace „čTečka“. Pro rychlejší odbavení doporučujeme využít aplikaci Tečka.

Je možné také předložit písemné potvrzení o negativním testu provedeném v rámci plošného testování ve školách ze dne 17. 1. 2022.

Naopak není možné se prokázat výsledkem samo-testu.

Současně upozorňujeme, že je nutné po dobu přítomnosti v budovách univerzity mít nasazený respirátor s minimální ochranou FFP2 či KN95.

Aktuální nabídka
pracovních příležitostí