Doktorské studium

Výsledky přijímacího řízení

Návod pro vyplnění přihlášky

Přijímací řízení do doktorského studia pro ak. rok 2021/2022

• Kompletní přihláška bude zpracována rychleji, prosím čtěte naše pokyny ZDE !
    • Přihlášku ke studiu vyplňte v systému, vytiskněte a podepište.
    • Přihlášku nechejte podepsat i předpokládaným školitelem (pod uvedené téma).
    • Poplatek za přijímací řízení uhraďte současně s odevzdáním přihlášky (doklad o zaplacení není nutné dokládat; jen v případě, že platba nebyla v systému spárována, Vás k předložení dokladu vyzve studijní referentka).
    • Povinné přílohy k přihlášce:
      • Studijní průměr v jednotlivých ročnících předchozího studia (vyplněný formulář vytiskněte, podepište).
      • Strukturovaný životopis doplněný o přehled dosavadní odborné činnosti včetně seznamu publikací (uveďte datum vyhotovení, vytiskněte, podepište).
      • Ověřená kopie diplomu.
    • Přihlášku na obálce označte slovem „PŘIHLÁŠKA“. Tímto označením bude Vaše přihláška doručena rychleji ke studijní referentce.
    • Přihlášku s povinnými přílohami můžete:
      • zaslat poštou na adresu: Mendelova univerzita v Brně, Agronomická fakulta, Bc. Alena Martauzová, Zemědělská 1, 613 00  Brno.
      • vložit do schránky u vchodu do areálu univerzity, kde je připravena schránka  „Přihlášky Agronomická fakulta“,
      • vložit do schránky u dveří děkanátu AF,
      • případně napište studijní referentce Bc. Aleně Martauzové  e-mail a dohodněte se na dalším postupu.

Jakmile bude přihláška fyzicky doručena na studijní oddělení, studijní referentka přihlášku zpracuje, v systému uchazeč následně uvidí, že je přihláška ve všech sekcích kompletní a přihláška bude zařazena do přijímacího řízení.

Pokud bude třeba něco doplnit, bude uchazeče studijní referentka kontaktovat, aby chybějící podklady doplnil. Sledujte proto svoji e-mailovou poštu.

Nabídka oborů doktorského studia:

Anatomie a fyziologie rostlin
Aplikovaná bioklimatologie
Molekulární biologie a genetika živočichů
Obecná produkce rostlinná
Obecná zootechnika