Navazující magisterské studium

E-přihláška

Návod pro vyplnění přihlášky

Výsledky přijímacího řízení

Informace pro budoucí prváky NMgr. studia

Nabídka programů a specializací navazujícího magisterského studia ZDE

Podmínky pro přijetí do navazujícího magisterského studia

Důležité termíny pro 1. kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023

Termín podání přihlášek ke studiu do 31. 3. 2022
Přijímací zkoušky do NMgr. studia 17. 5. 2022
Vyhodnocení kritérií přijímacího řízení bude upřesněno
Zápisy aktuálních studentů AF 7. – 15. 7. 2022 - viz informace pro budoucí prváky NMgr. studia
Zápisy přijatých uchazečů z jiných univerzit 7. 15. 7. 2022 - viz informace pro budoucí prváky NMgr. studia

Kompletní přihláška bude zpracována rychleji, prosím čtěte naše pokyny !

• Přihlášku ke studiu vyplňte v systému, vytiskněte a podepište.
  • Stávající studenti AF se hlásí v aplikaci podání přihlášky jako uživatelé UIS, aby se správně napočítaly body za prospěch.
  • Stávající studenti AF současně s přihláškou v případě zájmu mohou doložit dokument - Žádost o prominutí povinnosti konat přijímací zkoušku do NMgr. studia (jen pro končící studenty Bc. studia AF 2022, žádost je přílohou k přihlášce ke studiu)
  • Poplatek za přijímací řízení uhraďte současně s odevzdáním přihlášky (doklad o zaplacení není nutné dokládat; jen v případě, že platba nebyla v systému spárována, Vás k předložení dokladu vyzve studijní referentka).
  • Přihlášku se všemi náležitostmi zasílejte poštou.
  • Obálku označte slovem „PŘIHLÁŠKA“. Tímto označením bude Vaše přihláška doručena rychleji ke studijní referentce.

Jakmile bude přihláška fyzicky doručena na studijní oddělení, studijní referentka přihlášku zpracuje, v systému uchazeč následně uvidí, že je přihláška ve všech sekcích kompletní a přihláška bude zařazena do přijímacího řízení.

Pokud bude třeba něco doplnit, bude uchazeče studijní referentka kontaktovat, aby chybějící podklady doplnil. Sledujte proto svoji emailovou poštu.

Máte dotaz? Informujte se u studijní referentky pro NMgr. studium

• Agroekologie(specializace Agroekologie, specializace Pozemkové úpravy a ochrana půdy, specializace Voda v agroekosystému)
  • Fytotechnika
  • Krmivářství