Letošní dny otevřených na AF MENDELU proběhnou on-line ve dnech 8. 1., 22. 1. a 5. 2. 2021

Nenechte si ujít on-line Dny otevřených dveří, kde vám představíme prostředí naší fakulty, studijní programy a přiblížíme vám také studentský život na univerzitě. Naše studijní referentky a studentští ambasadoři budou připraveni vám ochotně zodpovědět všechny vaše dotazy ohledně jednotlivých studijních programů a specializací, přijímacího řízení, stipendií nebo ubytování a zázemí fakulty, a to přímo v živém vysílání, prostřednictvím chatu na FB profilu AF MENDELU a Instagramu.

Během programu se nezapomeňte zapojit do naší soutěže o zajímavé ceny (plecháček nebo hrnek AF, termobatoh AF...)

Čas:

8. 1. 2021 od 10:00-13:00      živě: ZDE

22. 1. 2021 od 10:00-13:00    živě: ZDE

5. 2. 2021 od 10:00-13:00      živě: ZDE

Místo:

Online přes Facebook Live

Pokud Vás již teď napadají otázky, napište nám na agro@mendelu.cz a my vám je na Dni otevřených dveří zodpovíme.

Zde si můžete prohlédnout fotky z předchozího roku:  1. den , 2. den , 3. den

Aktuální nabídka