Aktuální informace ze dne 14.2.2022

Setkání akademické obce Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně

Vedení Agronomické fakulty a Akademický senát AF MENDELU zvou všechny členy akademické obce fakulty na setkání, které se uskuteční v pondělí 21. 2. 2022 od 10 h v posluchárně C01 a současně bude setkání akademické obce přenášeno prostřednictvím MS Teams.

Členy akademické obce AF jsou akademičtí pracovníci a studenti AF MENDELU.

Setkání Akademické obce bude možné navštívit i on-line formou, a to v týmu v MS Teams "Setkání AO AS AF MENDELU 2022" (link pro připojení: ZDE, kód pro přístup: wssimo2).

Program:

1. Informace o činnosti Akademického senátu AF.

2. Informace vedení Agronomické fakulty.

3. Diskuse.

Předpokládaná doba jednání 10 - 12h, po dobu setkání AO je vyhlášeno děkanské volno.

doc. Ing. Jiří Čupera, Ph.D.                                                          prof. Dr. Ing. Jan Mareš

předseda AS AF                                                                                 děkan AF

Pozvánka ke stažení: ZDE

Aktuální informace ze dne 10.2.2022:

Výsledky návrhového kola doplňovacích voleb do Akademického senátu Mendelovy univerzity v Brně za komoru akademických pracovníků Agronomické fakulty

Ve dnech 7. – 9. února 2022 proběhlo návrhové kolo doplňovacích voleb do Akademického senátu Mendelovy univerzity v Brně za komoru akademických pracovníků Agronomické fakulty.

Volební účast: 58,6 %.

Počet odevzdaných hlasovacích lístků: 130.

Počet platných hlasovacích lístků: 130.

Počet neplatných hlasovacích lístků: 0.

Seznam kandidátů v pořadí dle hlasů, kteří obdrželi více než 5 % hlasů, je uveden v tabulce 1. Kompletní výsledky návrhového kola jsou k dispozici na vyžádání u volební komise.

Pořadí

Kandidát

Počet hlasů

Podíl z platných hlasů (%)

1.

Ing. Dalibor Húska, Ph.D.

2.

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D

3.

prof.Dr. Ing. Luděk Hřivna

4.

doc. Ing. Petr Sláma, Ph.D.

5.

doc. Ing. Tomáš Vyhnánek, Ph.D.

6.

doc. Ing. Vladimír Smutný, Ph.D.

Tabulka 1 – Pořadí kandidátů vzešlých z návrhového kola

Ing. Zuzana Lacková, Ph.D.

Předsedkyně volební komise

Aktuální informace ze dne 4.2.2022:

Vážené akademické pracovnice a pracovníci Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně,

od pondělí 7. února 2022 (od 9:00) bude možné volit v návrhovém kole doplňovacích voleb do AS za komoru akademických pracovníků Agronomické fakulty. Tato aplikace bude otevřena nepřetržitě do středy 9. února 2022 (do 12:00).

V návrhovém kole je možné volit pouze jednoho kandidáta/ku, a to zápisem příjmení, jména a osobního čísla v příslušném poli formuláře.

Odkazy na platný Volební řád a seznam akademických pracovníků jsou uvedeny přímo v ePrůzkumu.

Volební komise

Aktuální informace ze dne 2.2.2022:

Vážení akademičtí pracovníci Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně,

dne 1. 2. 2022 byly vyhlášeny předsedou AS MENDELU prof. Skládankou doplňovací volby do Akademického senátu Mendelovy univerzity v Brně za komoru akademických pracovníků Agronomické fakulty, a to v souvislosti s ukončením členství současného děkana AF prof. Mareše.

Volby budou probíhat on-line prostřednictvím aplikace ePrůzkumy v UIS.

Harmonogram voleb:
  • Návrhové kolo: 7. 2. 2022 (od 9:00) – 9. 2. 2022 (do 12:00)
  • Volební kolo: 14. 2. 2022 (od 9:00) – 16. 2. 2022 (do 11:00)

Volební aplikace bude v uvedených termínech spuštěna nepřetržitě tak, aby akademičtí pracovníci měli možnost volit i mimo prostory MENDELU.

Další informace v souvislosti s volbami budou průběžně uveřejněny na webových stránkách Agronomické fakulty.

Volební komise