Prvákoviny a Úvodní den do studia

20. 9. 2019
…aneb Seznamte se s Agronomickou fakultou po všech stránkách v pátek 20. 9. 2019

Ahoj prváci!

Už se nemůžete dočkat, až začne ten pravý vysokoškolský život? V tom případě pro vás máme důležitou informaci! Přihlaste se na PRVÁKOVINY, neformální setkání prváků se zkušenějšími kolegy z řad studentů. Přijďte 20. září do areálu MENDELU a seznamte se s kampusem univerzity, než začne semestr! A co vás čeká?

• Prohlídka fakulty
  • Cenné rady od starších spolužáků
  • Ochutnávka univerzitních výrobků
  • První oběd v menze