Na Agronomickou fakultu se sjedou špičkoví vědci

6. 9. 2019
Ve dnech 9. - 11. září 2019 proběhne mezinárodní konference v oboru rostlinné biologie.

Ještě před začátkem semestru se v prostorách budovy Q  a M uskuteční mezinárodní konference s názvem „Plant Developmental and Production Biology under Global Climate Change“, kterou pořádá Ústav molekulární biologie a radiobiologie Agronomické fakulty. Cílem této konference je setkání špičkových zástupců světových institucí z oboru rostlinné biologie a diskuze s vědci Mendelovy univerzity v Brně a jiných českých univerzit.

Konference se bude zabývat aktuálními tématy souvisejícími se změnami klimatu, otázkami regulací geneticky modifikovaných organismů ve výzkumu rostlin, technologickými inovacemi v oboru a využitím nových poznatků výzkumu v aplikovaném zemědělství.Součástí konference bude také setkání se studenty, které umožní studentům bakalářského, navazujícího magisterského a doktorského programu jedinečnou možnost diskuze s odborníky.

Je nám velkou ctí, že na Mendelovu univerzitu v Brně přijali pozvání prof. Dirk Inzé, prof. Mark Stitt, prof. Karin Ljung a řada dalších významných hostů.

Více informací o konferenci můžete najít na webových stránkách: