Expozice Agronomické fakulty na Národní výstavě hospodářských zvířat

100#toletí

• Datum konání: Ne, 12. 5. 2019 - St, 15. 5. 2019
  • Čas konání: Stánek Agronomické fakulty bude otevřený od neděle do úterý 9–18 h, ve středu 9–17 h
  • Místo konání: Výstaviště BVV Brno
  • Pořadatel: Agronomická fakulta
  • Vstupné: 60 Kč

12. 5. 2019 od 12 hodin

Křest knihy „Století Agronomické fakulty“

V letošním roce slaví Mendelova univerzita v Brně a s ní i Agronomická fakulta 100 let od svého založení. Takové výročí je příležitostí k oslavám, společenskému setkávání a vzpomínání s přáteli a kolegy. Je jistě i dobrým důvodem k vydání knihy plné fotografií, dokumentů, rozhovorů a vzpomínek.

Rádi bychom Vás proto pozvali na Expozici Agronomické fakulty, kterou můžete navštívit od 12. do 15. května 2019 na brněnském výstavišti v rámci Národní výstavy hospodářských zvířat (více informací zde: https://www.bvv.cz/narodni-vystava-hospodarskych-zvirat-brno/).

Hlavním bodem setkání bude právě křest knihy „Století Agronomické fakulty“, který proběhne v neděli 12. 5. od 12 do 13 hodin v pavilonu F. Po dobu trvání Národní výstavy hospodářských zvířat pro Vás bude k dispozici posezení v příjemné kavárně, budete si moci prohlédnout i výstavu fotografií, dokumentů a předmětů z historie i současnosti fakulty, videoprojekci z areálu univerzity atd. Také bude příležitost k neformálnímu setkání se všemi, kterým AF nějakým způsobem zasáhla do života ať už v podobě studia, zaměstnání nebo formou profesní spolupráce.

Vstupenky na Národní výstavu hospodářských zvířat:

Našim absolventům, současným studentům a zaměstnancům nabízíme možnost zakoupení zlevněné vstupenky na Národní výstavu hospodářských zvířat (současně s výstavou Animal TECH a Výstavou myslivosti) za 60 Kč, kterou získáte na https://etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky po zadání promo kódu AAFPREZR5Q. Po provedené platbě Vám bude zaslána emailem vstupenka ve formátu PDF, kterou si uložte do mobilu, nebo vytiskněte. Vstupenku pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Vstupenka platí pro jeden vstup do areálu.

Pokud budete moci rozšířit naše pozvání mezi Vaše spolužáky a přátele Agronomické fakulty, budeme velmi rádi.

Zároveň prosíme větší skupiny zájemců o účast na nedělním programu o nahlášení počtu z důvodu zajištění občerstvení a dostatečného počtu míst k sezení

Program:

Od neděle do úterý otevřeno od 9 do 18 hodin, ve středu od 9 do 17 hodin.

Neděle 12. 5. 2019

Hlavní program začíná ve 12 hodin - křest knihy „Století Agronomické fakulty“

• autogramiáda tvůrců knihy
  • vystoupení brněnské hudební skupiny Mošny

Po celý den:

• videoprojekce o AF
  • aktivity pro děti i dospělé
  • velký výběr občerstvení v příjemné kavárně BW STORES
  • možnost focení ve fotokoutku

Pondělí 13. 5. 2019

Úterý 14. 5. 2019

• aktivity pro návštěvníky
  • Zemědělská olympiáda – stanoviště olympiády pro děti ve spolupráci s projektem „Zemědělství žije“

Středa 15. 5. 2019

• aktivity pro návštěvníky
  • Naučná stezka – zastavení naučné stezky pro dětské návštěvníky ve spolupráci s projektem „Zemědělství žije“
  • prezentace pro střední školy - nabídka studia na Agronomické fakultě

Ať je tedy stánek Agronomické fakulty v pavilonu F na BVV místem setkávání, družných rozhovorů, radostného vzpomínání, sdílení zkušeností i plánů do budoucna.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Za realizační tým:

Bc. Alena Martauzová / email: alena.martauzova@mendelu.cz / tel.: 545 133 114