Setkání u příležitosti Národní výstavy hospodářských zvířat na brněnském výstavišti

100#toletí

12. 5. 2019 od 12 hodin

Křest knihy "Století Agronomické fakulty" věnované 100. výročí založení fakulty (BVV, pavilon F)

V letošním roce slaví Mendelova univerzita a s ní i Agronomická fakulta 100 let od svého založení. Takové výročí je příležitostí k oslavám, společenskému setkávání a vzpomínání s přáteli a kolegy. Je jistě i dobrým důvodem k vydání knihy plné fotografií, dokumentů, rozhovorů a vzpomínek.

Rádi bychom Vás proto pozvali na „Setkání století“, které se uskuteční v rámci Národní výstavy hospodářských zvířat 12. až 15. května 2019 na Brněnském výstavišti.

Hlavním bodem setkání bude právě křest knihy „Století Agronomické fakulty“, který proběhne v neděli 12. 5. od 12 do 13 hodin v pavilonu F. Po dobu trvání Národní výstavy hospodářských zvířat pro Vás bude k dispozici příjemná kavárnička, kde si budete moci prohlédnout i výstavu fotografií, dokumentů a předmětů z historie i současnosti fakulty, videoprojekci z areálu univerzity atd. Hlavně ale bude příležitost k neformálnímu setkání se všemi, kterým AF nějakým způsobem zasáhla do života ať už v podobě studia, zaměstnání nebo formou profesní spolupráce.

Ať je tedy stánek Agronomické fakulty v pavilonu F na BVV místem setkávání, družných rozhovorů, radostného vzpomínání, sdílení zkušeností i plánů do budoucna.

Hlavní program:

neděle 12. 5. 2019

• KŘEST KNIHY „Století Agronomické fakulty“  (zahájení ve 12 hodin)
  • výstava ke 100 letům zemědělského vzdělávání v Brně
  • autogramiáda
  • medailonky pamětníků
  • vystoupení hudební skupiny Mošny

V průběhu celého trvání výstavy 12.–15. 5. 2019 se dále můžete těšit na:

• výstavu fotografií a dokumentů z historie školy, videoprojekce
  • posezení v partnerské kavárničce BWS hned naproti našeho stánku
  • aktivity pro děti i dospělé.

Rezervace vstupenek

Rezervační systém pro objednávku vstupenek na akci bude spuštěn v průběhu března 2019.

Výstaviště BVV Brno

Agronomická fakulta