Zveme Vás na Benefiční ples studentů MENDELU

5. 11. 2019
Na charitativní ples s tématem Mendelovo dědictví a oslava stoletého výročí naší univerzity se můžete těšit již ve středu 4. prosince!

Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na první Benefiční ples studentů Mendelovy univerzity v Brně, který se koná 4. prosince 2019 v Boby centru. Tématem plesu je Mendelovo dědictví a oslava stoletého výročí naší univerzity. Výtěžek tomboly poputuje na Domácí hospic sv. Lucie, jehož zřizovatelem je Diecézní charita Brno.

V rámci programu se můžete těšit na kapelu EREMY, cimbálku JAVOR, studentské kapely, předtančení, taneční workshop, bohatou tombolu a mnoho dalšího. Neváhejte a přijďte si s námi užít nezapomenutelný večer a společně završit stoleté oslavy.

Lístky jsou již v prodeji, zakoupit je můžete online ZDE

nebo na prodejních místech v areálu univerzity:
PEF – budova Q
FRRMS – informační centrum
AF, ZF – budova A

Další informace a nejnovější aktuality naleznete na facebookové stránce události ZDE

Budeme se těšit na viděnou!