Dny otevřených dveří 2019 na AF MENDELU

25. 1. 2019 -

Ve dnech 11., 25. ledna a 8. února 2019 proběhnou na Agronomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně dny otevřených dveří.

Zájemci o studium na Agronomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně by neměli propásnout 3 termíny DOD (Dny otevřených dveří), ve kterých mají možnost získat konkrétní informace o svém budoucím studiu, setkat se s představiteli fakulty a hlavně si zažít velmi přátelskou a pohodovou atmosféru naší univerzity.

Termíny DOD 2019 na AF MENDELU

• 11.1.
  • 25.1.

Pokračováním DOD 25.1.2019 je přednáška a promítání filmu Straws ("Brčka", 35min) s následnou diskusí s odborníky.

Pro návštevníky DOD, kteří zůstanou také na tuto projekci, je připraveno občerstvení.

Začátek filmu ve 13h, Aula MENDELU, budova A.

• 8. 2. 2019

Program:

• začátek akce vždy v 10 hodin, v posluchárně budovy Q - Q01
  • proběhne představení fakulty, oborů a zázemí univerzity
  • dle vybraných oborů je možnost nahlédnout na konkrétní pracoviště, do laboratoří i učeben

Více informací o nabídce studia na webu  http://af.mendelu.cz/30507-chci-studovat

Chcete studovat
na MENDELU?