Chcete studovat

6. 9. 2018 -

Neoficiální zahájení semestru na AF MENDELU 25. 9. 2018

"Kafé pod platanem"

Stejně jako v minulých letech AF MENDELU zve studenty i zaměstnance akademické obce (nejen Agronomické fakulty) na dobrou kávu "pod platan". Akce se uskuteční v areálu MENDELU na prostranství mezi budovami C a B. Kromě informací o fakultě, spolcích, oborech, možnostech zahraničních výjezdů, uplatnění absolventů a her se představí členové Akademického senátu, děkanátu AF včetně vedení fakulty.

Akce bude probíhat v úterý 25. 9. 2018 od 8.30 do 15h a jako každý rok je pro studenty příjemným zpestřením začátku akademického roku.

Na co se těšit?

•     Ochutnávky z produkce Agronomické fakulty a zapojení se do výzkumu
  •     Propagační materiály fakulty - "Agro plecháčky" k  příménu zakoupení
  •     Káva za "mrzký peníz" 10 Kč / do zakoupeného "Agro plecháčku" káva zdarma a k tomu zákusek
  •     Informace o studiu, oborech, praxích, zahraničních možnostech
  •     Přítomnost členů AS AF MENDELU (Akademického senátu) a vedení fakulty
  •     Zapojení se do aktivit konaných na fakultě a mimo ni
  •     Uplatnění absolventů - projekt AgroContact
  •     Představení zahraničního odd. AF s nabídkou stáží v zahraničí
  •     Spolek absolventů, přátel a studentů Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně - KLAS AF
  •     Představení studentského spolku USAF (Unie studentů Agronomické fakulty)
  •     Kráva Julča, a další.

Fotogalerie z minulých ročníků: