Sportovní den zemědělských fakult

9. 9. 2016
V pátek 9. 9. 2016 od 9,00 se na kolejích J.A.K., Kohoutova 11 uskutečnil 1. ročník sportovní akce.

Jako pořádatelská organizace vás zveme na 1. ročník sportovního klání doktorandů a pracovníků zemědělských fakult o Putovní pohár, který se koná pod záštitou děkanů „zemědělských fakult“.

Sportovní akce se uskuteční dne 9.9.2016 od 9 hodin v areálu kolejí MENDELU na ulici Kohoutova. Svoji účast přislíbili zástupci z Mendelovy univerzity v Brně, Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, České zemědělské univerzity v Praze a Slovenské poľnohospodárske univerzity v Nitre.

Přijďte podpořit soutěžní týmy!

Hlavními disciplínami budou: volejbal, fotbal, vaření guláše a doplňková volná disciplína, ve které se každá fakulta cítí být nejlepší.

Sportovní disciplíny budou probíhat celý pátek až do večera včetně hodnocení gulášů odbornou porotou a příchozími strávníky (zdarma).