Všechny informace týkající se výjezdu hledejte primárně na stránkách univerzity.

Tyto stránky pouze doplňují informace specifické pro studenty AF

Důležité termíny

VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

Studijní pobyty

Stáže

Leden

Září

Leden

Duben

Září

Mimoevropské mobility

na další kalendářní rok

Září-říjen

Důležité dokumenty před pobytem

Návrhy na vyslání se vyplňují podle instrukcí - data vyplňujete pro účely cestovního pojištění! Studentům potvrzuje návrhy na vyslání zahraniční referent.

Informace k pojištění

Dokumenty po pobytu

Po absolvování stáže si musíte požádat o její uznání:

Žádost o uznání předmětů studovaných v zahraničí - nutné vyplnit po pobytu, vyplňujete název ve studovaném jazyce a jeho český překlad nebo název předmětu, za který je uznáván i s uvedením kódu v UIS.

Po absolvování studijního pobytu si musíte požádat o uznání odstudovaných předmětů:

Žádost o uznání pracovní stáže v zahraničí - název stáže je náplň práce, např. "Analysis of....", vyplňte i český název stáže.

ZJEDNODUŠENÝ PŘEHLED V PREZENTACI:

Prezentace s informacemi o možnostech zahraničních mobilit ze semináře 20.11.2018

Pozvánky, zajímavé stránky a další informace:

Chcete studovat
na MENDELU?